خرید قسطی ساعت

شاید برایتان پیش آمده باشد که قصد خرید یک محصول را داشته باشید، اما وقتی قیمت بالای آن را دیدید، از خرید خود صرف نظر کرده اید. یکی از محصولات و اکسسوری هایی که از قیمت نسبتا بالایی برخوردارند، ساعت مچی اورجینال میباشد. راه حل آنکه بتوان یک محصول مد نظر را که قیمت بالایی دارد و با بودجه ی شما هماهنگ نیست، خریداری کرد، خرید اقساطی آن میباشد. ما نیز در فروشگاه ساعت صبوری، جهت خرید آسان تر شما خرید اقساطی ساعت با سود کم را با همکاری شرکت لندو فراهم کردیم.

نحوه خرید اقساطی ساعت مچی با سود کم از فروشگاه ساعت صبوری

همیشه خرید یک حس خوب را به ما انتقال میدهد که این حس خوب با خرید محصول مورد علاقمان نیز دوچندان میشود. فروشگاه ساعت صبوری با همکاری شرکت لندو، سیستم فروش اقساطی ساعت را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا بتوانیم نیازهای شما را برآورده کنیم.

مراحل انجام آن از سایت فروشگاه ساعت صبوری بسیار ساده بوده و به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خود را از سایت ما به صورت اقساطی خریداری کنید. چند مرحله ی بسیار آسان را انجام دهید تا با توجه به شعار شرکت لندو، “فردا رو امروز تجربه کن” از یک خرید خاطره انگیز لذت ببرید. در حال حاضر مناطق و استان های تحت پوشش شرکت لندو را میتوانید از این لینک مشاهده بفرمایید.

با لندو از فروشگاه ساعت صبوری اقساطی خرید کن

با لندو امکان خرید اقساطی تا سقف 20 میلیون تومان، با ضمانت چک یا سفته به انتخاب شما و بدون نیاز به ضامن برایتان فراهم است. کافیست درخواست خود را در سایت لندو ثبت کرده و فرآیند اعتبارسنجی را طی کنید تا به صورت اقساطی و کاملا آنلاین، از فروشگاه ساعت صبوری خزید کنید.

لندو سامانه خرید اقساطی از فروشگاه های آنلاین است. بیش از 6 سال از فعالیت آن در حوزه مالی و اعتباری می گذرد. در حال حاضر اعتبار لندو برای خرید اقساطی ساعت از طریق بانک آینده تامین میشود. همچنین سود یا کارمزد اقساط در لندو کمتر از بقیه سامانه های خرید اقساطی است.

مراحل خرید اقساطی ساعت از فروشگاه ساعت صبوری

1- مشخص کردن مبلغ اعتبار برای خرید اقساطی و ضمانت (چک یا سفته)

2- آپلود مدارک لازم برای اعتبارسنجی آنلاین در سایت لندو

3- دریافت اعتبار (کُد) از لندو

4- خرید از فروشگاه ساعت صبوری

5- پرداخت اقساط به صورت ماهانه در سایت لندو

پرداخت اقساط

  • به صورت 6 ماهه، 9 ماهه یا 12 ماهه
  • به صورت آنلاین از طریق سایت لندو
  • بدون دریافت جریمه دیرکرد

مزایا خرید اقساطی از ساعت صبوری با همکاری لندو

  • تا سقف 20 میلیون تومان
  • بدون الزام چک و ضامن
  • فرآیند کاملا آنلاین
  • عدم اخذ جریمه دیرکرد

مدارک لازم برای دریافت اعتبار از لندو

1- مدارک شناسایی

2- یکی از مدارک گردش حساب / فیش حقوقی / گواهی اشتغال به کار

3- مدارک محل سکونت

4- چک یا سفته

5- داشتن حساب بانک آینده