خرید اقساطی ساعتشاید برایتان پیش آمده باشد که قصد خرید یک محصول را داشته باشید، اما وقتی قیمت بالای آن را دیدید، از خرید خود صرف نظر کرده اید. یکی از محصولات و اکسسوری هایی که از قیمت نسبتا بالایی برخوردارند، ساعت مچی اورجینال میباشد. راه حل آنکه بتوان یک محصول مد نظر را که قیمت بالایی دارد و با بودجه ی شما هماهنگ نیست، خریداری کرد، خرید اقساطی آن میباشد. ما نیز در فروشگاه ساعت صبوری، جهت خرید آسان تر شما خرید اقساطی ساعت با سود کم را با همکاری شرکت لندو فراهم کردیم.

نحوه خرید اقساطی ساعت مچی با سود کم از فروشگاه ساعت صبوری

همیشه خرید یک حس خوب را به ما انتقال میدهد که این حس خوب با خرید محصول مورد علاقمان نیز دوچندان میشود. فروشگاه ساعت صبوری با همکاری شرکت لندو، سیستم فروش اقساطی ساعت را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا بتوانیم نیازهای شما را برآورده کنیم.

مراحل انجام آن از سایت فروشگاه ساعت صبوری بسیار ساده بوده و به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خود را از سایت ما به صورت اقساطی خریداری کنید. چند مرحله ی بسیار آسان را انجام دهید تا با توجه به شعار شرکت لندو، “فردا رو امروز تجربه کن” از یک خرید خاطره انگیز لذت ببرید. در حال حاضر مناطق و استان های تحت پوشش شرکت لندو را میتوانید از این لینک مشاهده بفرمایید.

مراحل خرید اقساطی ساعت از فروشگاه ساعت صبوری

1- سفارش کارت اعتباری خرید فروشگاه ساعت صبوری از سایت لندو

2- شما بعد از ثبت سفارش اولیه، مدارک لازم جهت اعتبارسنجی را در سایت لندو آپلود میکنید تا توسط کارشناسان لندو تایید شود.

3- پس از دریافت کد اعتباری خرید، به فروشگاه ساعت صبوری مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

4- اقساط کارت اعتباری خرید را به صورت ماهانه به شرکت لندو پرداخت کنید.

خرید اقساطی ساعت