همکاری در فروش ساعت مچی

1- نرخ کمیسیون برای بازاریابان عزیز 1% از قیمت کل ساعت میباشد. به طور مثال با فروش یک ساعت به قیمت 5 میلیون تومان، 50 هزار تومان پورسانت دریافت خواهند کرد.

2- همکاران عزیز میتوانند برای یک دسته بندی یا برند خاص یا یک محصول خاص لینک اختصاصی ساخته و آن را در رسانه خود به اشتراک بگذارند.

3- کمیسیون محصولات تخفیفی و پیشنهاد ویژه از قیمت نهایی محصول محاسبه خواهد شد. سفارش مشتری به همراه کد تخفیف شامل کمیسیون نخواهد شد.

4- کمیسیون دریافتی شما، 2 روز پس از دریافت سفارش توسط مشتری به حساب همکار محترم واریز خواهد شد.

5- درصد کمیسیون و روش ثبت سفارش برای ساعت های لوکس سوئیسی شامل برندهای هابلوت، کارتیر، اُمگا و رولکس متفاوت بوده که برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

6- تبلیغ محصولات ساعت صبوری در صفحه ها یا سایت های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و دارای محتوای نامناسب ممنوع است. در صورت مشاهده چنین مواردی حساب همکاری بازاریاب مسدود شده و بخشی از پورسانت دریافتی به عنوان جریمه به ساعت صبوری باز خواهد گشت.

7- رسانه بازاریاب محترم توسط تیم ساعت صبوری به صورت هفتگی مورد بررسی قرار میگیرد تا اگر امکان داشت به همکاران عزیز کمک کنیم. همچنین بهترین همکار نیز در صفحات و سایت ساعت صبوری معرفی خواهند شد.

8- تنها روشی که به نام بازاریاب پورسانت ثبت میشود، فقط سفارش از طریق سایت بوسیله ی لینک اختصاصی همکار عزیز خواهد بود. روشی غیر از این مورد تایید ساعت صبوری نمیباشد.

9- نام رسانه بازاریاب نباید همانند نام دامنه سایت یا یوزرنیم صفحات مجازی فروشگاه ساعت صبوری باشد.

ثبت نام به عنوان همکار فروش، نشان از پذیرفتن قوانین بالا میباشد.

جهت ثبت نام به عنوان همکار فروش در واتساپ با ما در ارتباط باشید.