مارکت پلیس ساعت مچی

فروشگاه ساعت صبوری با افتخار در نظر دارد تا با ایجاد سیستم چند فروشندگی ساعت یا اصطلاحا مارکت پلیس ساعت مچی ، بهترین فروشندگان ساعت را دور هم جمع کند. به راحتی میتوانید در فروشگاه ساعت صبوری به عنوان فروشنده ثبت نام کنید و خیلی آسان صاحب وبسایت فروشگاهی خود با بهترین کیفیت و خدمات شوید.

در ادامه به برخی از مزایای مهم فروشنده شدن در سایت ساعت صبوری اشاره کرده ایم.

1- اختصاص فروشگاه با آدرس اختصاصی برای فروشنده عزیز به همراه پنل اختصاصی برای مدیریت فروشگاه

2- تمام اقدامات مربوط به بارگذاری محصول و غیره با هماهنگی فروشنده عزیز توسط مجموعه ساعت صبوری انجام میشود. لذا تنها کاری که فروشندگان عزیز در پنل خود انجام میدهند، اقدام به بروزرسانی موجودی انبار محصولات و قیمت آنها میباشد.

3- با فروشنده شدن در فروشگاه ساعت صبوری، محصولات خود را از طریق گوگل با تولید محتوا و سئو توسط مجموعه ی ما به نمایش بگذارید. همچنین در سایت های بزرگی مانند ترب و ایمالز نیز دیده خواهید شد که برای عزیزانی که روی قیمت منصفانه خود تاکید دارند، یک امتیاز مثبت و ورودی بی نظیری به همراه خواهد داشت.

4- از همه مهمتر با فروشنده شدن، امکان خرید اقساطی ساعت را برای فروشگاه و محصولات خود فراهم کنید.

اگر در مورد هر کدام از نکات بالا یا به صورت کلی سوالی دارید، با شماره تماس زیر در ارتباط باشید. با افتخار در خدمت همکاران عزیز خواهیم بود. امیدواریم با این سیستم چند فروشندگی و مارکت پلیس ساعت مچی بتوانیم یک همکاری طولانی و پر سود را تجربه کنیم.

null

شماره تماس: 09214703490